KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12261027

nr 1226 1027

Anitha Bondestam, Sverige. "Min Vasarely 1". Signerad, daterad Anitha 2009. Mixed media olja, akryl i relief, 64x107 cm. Skänkt av konstnären, stadsbrud Anitha Bondestam

Kondition: smärre färgbortfall

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.700 kr

torsdag 18 oktober 2018
kl 18:00:00

  • Tema
  • 18 okt

Stadsbrudskåren

Läs mer om Stadsbrudskåren